تبلیغات
گوهر شب چراغ - آقای احمدی‌نژاد حرف باسند زدن خوب است اما برای همسایه!
گوهر شب چراغ

آقای احمدی‌نژاد حرف باسند زدن خوب است اما برای همسایه!

چهارشنبه 18 خرداد 1390

آیا منظور احمدی نژاد این است كه در نظر رهبر انقلاب دولت های بازرگان، بنی صدر، میرحسین موسوی و احمدی نژاد حركت انقلاب در مسیر خودش بوده و در دولتهای هاشمی و خاتمی از مسیر خارج شده است؟! پس مهر تأییدهای مكرر مقام معظم رهبری بر كارنامه دولت هاشمی و خاتمی را چگونه توجیه و تفسیر می كنید؟ به ویژه اینكه رهبری معظم، از میان دولتهای پس از انقلاب، تنها دولت آقای هاشمی را «دولت كریمه» خوانده اند!

 

در حالی كه محمود احمدی نژاد در كنفرانس خبری خود كلیه انتقادات واتهامات وارده به جریان انحرافی آن را بدون سند عنوان كرد خود برای یكی از اصلی ترین ادعاهایش سندی ارائه نكرد.

همانطور كه شاهد بودیم، آقای محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری اسلامی ایران، عصر سه شنبه، در دومین نشست مطبوعاتی خود در سال جاری، به سوالات خبرنگاران رسانه‌های مختلف پاسخ گفت.

در این مصاحبه و نشست مطبوعاتی، ایشان مانند همیشه مسائلی را مطرح كردند كه قابل خدشه و ایراد بود و از خبرنگاران حاضر در جلسه توقع می رفت كه از ایشان بخواهند لا اقل برای برخی مطالبش سند ارائه كند اما متأسفانه گویا در كشور ما، بی سند حرف زدن برای مسئولین و سند نخواستن از سوی خبرنگاران، امری عادی و رایج گردیده است.

 یكی از خبرنگاران از آقای احمدی نژاد در باره طرح جریان انحرافی از سوی برخی، از جمله یكی از رقبای انتخاباتی رئیس‌جمهور پرسید و او در بخشی از پاسخ خود به این پرسش گفت:


«رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند كه جز 10سال اول انقلاب و دوره این دولت، حركت انقلاب در مسیر واقعی خودش نبوده و معنای آن این است كه این دولت تحت هدایت های رهبری، حركت را به مسیر درست خود برگرداند.» (خبرگزاری جمهوری اسلامی ـ ایرنا)

حتماً آقای رییس جمهور این حق را به مخاطبان خود می دهند كه از ایشان بپرسند:

 1. رهبر انقلاب اسلامی، این مطلب را در چه تاریخی، برای چه گروه یا فردی و در كجا بیان فرموده اند؟ لطفاً سندش را ارائه كنید؟

2. آیا منظور این است كه در دولت های آقایان: مرحوم بازرگان، بنی صدر، میرحسین موسوی و احمدی نژاد حركت انقلاب در مسیر خودش بوده و در دولتهای آقایان هاشمی و خاتمی از مسیر خارج شده است؟!اگر پاسخ مثبت است، در این صورت پرسش سومی مطرح می شود و آن اینكه :

3. مهر تأییدهای مكرر مقام معظم رهبری بر كارنامه آقای هاشمی و حتی آقای خاتمی را چگونه توجیه و تفسیر می كنید؟ به ویژه اینكه رهبری معظم، از میان دولتهای پس از انقلاب، تنها دولت آقای هاشمی را «دولت كریمه» خوانده اند!

اكنون ما از میان تأییدهای بی شمار ایشان، تنها به چند مورد، برای نمونه اشاره می كنیم و بدون هیچ تحلیل و نقدی، قضاوت را به خوانندگان و مردم وا میگذاریم:

«...من به جرأت عرض می كنم كه از اول انقلاب تا حالا، ما هیچ رئیس دولتی، مثل رئیس دولت امروز نداشتیم. البته رؤسا و اعضای دولتهای گذشته، عناصر برجسته و مخلص و ممتاز و خوب و بالا بودند؛ اما حالا از گذشته هم خوبتر و ممتازتر و بالاتر است...» (15 /3 / 69)

«... امروز بحمد اللَّه در رأس دستگاههای اجرایی كشور، كسی است كه امام در تمام طول دوران انقلاب و قبل از آن و بیشتر از همه بعد از انقلاب تا لحظه ی وفاتشان، نهایت اعتماد و اطمینان را به او داشتند؛ رئیس جمهور ما. ایشان كسی است كه اینقدر مورد اعتماد امام بود، اینقدر به امام نزدیك بود، حرفهای امام را بیشتر از آنها شنیده، درد دلهای امام را بیشتر از دیگران شنیده و خبر دارد. حالا عده ای همینطور حرف می زنند و اصلاً نمی دانند كه حرف دل امام چه بود!
مؤذن بانگ بی هنگام برداشت نمی داند كه چند از شب گذشته است!
چنین آدمی حالا در رأس امور ماست. من هم به امور واقفم و می بینم كه در مملكت چه كار می شود. من آدم بی خبری نیستم. همه ی این اوضاع اجرایی كشور را از نزدیك، هشت سال تجربه و لمس كرده ام. قبل از آن هم، از اول انقلاب در شورای انقلاب و دیگر جاها بوده ام...» (15 / 3 / 69)

 «...امروز رییس جمهور ما، از نظر من كه سالیان متمادی است ایشان را می‌شناسم، یك مجتهد قطعی است. این هم از بركات خدا بر ماست. ما رییس جمهوری داریم كه از لحاظ درس‌های حوزه ‌یی، یك مجتهد و از لحاظ تفكرات اسلامی، یك متفكر سطح بالا با سوابق فراوان است...» (15 / 3 / 69)

 «امسال خوشبختانه هفته دولت در شرایط بسیار خوبى از لحاظ جوّ عمومى كشور ما آغاز شد. مردم شاهد موفّقیتهاى خوبى از نظام جمهورى اسلامى و دولت كریمه خدمتگزارند. از جهت سیاسى نیز در همین ایامِ نزدیك ‏به این هفته، قدرتهاى بزرگ و به طور مشخّص آمریكا در سه ماجرا با انقلاب و ملت و كشور ما درگیر شدند و به لحاظ سیاسى در هر سه ماجرا هم شكست خوردند؛ اوّل قضیه قرارداد هسته‏اى ایران با روسیه و سپس مسأله تلاش براى حصر اقتصادى كشور و نهایتاً قرارداد ما با كشور آفریقاى جنوبى بود كه آمریكا با تمام توان علیه ما به میدان آمد؛ ولى عملاً مجبور به عقب نشینى شد. هر سه قضیه را خداى متعال پیش آورد و دولت آمریكا با داعیه ابرقدرتى و با امكانات فراوان تبلیغاتى و سیاسى خود، جنجالى را در دنیا علیه جمهورى اسلامى به راه انداخت و با نظام جمهورى اسلامى سینه به سینه شد؛ ولى در هر سه مورد به نتیجه مورد نظر خود نرسید...» (8/ 6/ 74)


«...چند سال پیش، در قضیه فتنه خلیج فارس كه با تحریكِ حكومتِ بعثىِ نادانِ عراق و میداندارى دولت مفسد آمریكا به وجود آمد، مدبّرانه‏ترین روش را نظام جمهورى اسلامى اتّخاذ كرد. نظام جمهورى اسلامى، این‏طور احترام همه را جلب مى‏كند. ملتها، روشنفكران، دانشمندان، دانشگاهیان، جوانان و قشرهاى مختلف مردم در كشورهاى گوناگون، نسبت به نظام جمهورى اسلامى و این دولت كریمه، چنین نظرى دارند. همكارى با این نظامْ در راه عزّت اسلام، براى هر كس مایه افتخار است...» (16/ 9/ 74)

«...من فراموش نمی كنم، روز‌های بعد از جنگ در آن جلسه‌ای كه به دستور امام تشكیل شد، چند نفری برای طرح خطوط اصلی بازسازی كشور نشستیم؛ به نظر خودمان آرزو‌های بزرگی را در آن نوشته‌ها آوردیم، بحث كردیم و تصور نمودیم كه ان شاء اللَّه در طول چندین سال انجام گیرد. آنچه در این هشت سال ریاست جمهوری شما اتفاق افتاده، از آنچه كه آن روز ما آرزو داشتیم، بیشتر است و حقیقتاً كشور بازسازی شد.» (مرداد 1376)

«...من در تمام طول مدت هشت سال، در جریان كارهای شماها قرار داشتم، هم به وسیله‌ی گزارشهای مستقیم، هم از طرقی كه برای اطلاع گیری، در دسترس من بوده است. علاوه بر اینكه به طور مستمر ـ اقلاً هفته ای یك بار ـ جناب آقای هاشمی با من ملاقات می كردند. در این ملاقاتها و جلسات، گزارش كارها، طرح مسایل، طرح مشكلات، نظرخواهی و مشاوره در امور گوناگون نیز بوده است. این جلسات، جلسات پربركتی بود.» (مرداد ماه 1376)

 4. چهارمین و آخرین پرسش از آقای رییس جمهور این كه: چگونه است كه در سالهای 1376 ـ 1372 درست همان سالهایی كه به زعم شما حركت انقلاب از مسیر خودش خارج شده بود، استانداری اردبیل را پذیرفتید و از سوی همان مدیرانی كه با شما 180 درجه زاویه داشتند، به این سمت منصوب شدید و در مهر ماه سال 1375 از آقای هاشمی، با عنوان: «آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شخصیت بزرگ انقلابی و اندیشمند» یاد كردید؟! اما امروز...؟

در پایان لازم است به این نكته اشاره شود كه گرچه ارائه مطالب بی سند از سوی آقای رییس جمهور تازگی ندارد و امری است معمول و نیز بسیاری از مخاطبان بدون تحقیق و پرسش، هر حرفی را كه بشنوند، چشم و گوش بسته می پذیرند، اما چیزی كه در اینجا ما را به حساسیت و واكنش واداشت، این بود كه آقای احمدی نژاد، این بخش از مطالب خود را به رهبری منتسب كردند!


What causes burning pain in Achilles tendon?
سه شنبه 17 مرداد 1396 01:05 ق.ظ
I was able to find good information from your content.
How can you heal an Achilles tendonitis fast?
یکشنبه 15 مرداد 1396 06:08 ب.ظ
An impressive share! I've just forwarded this onto a coworker who
had been doing a little homework on this. And he actually bought me lunch because I discovered it
for him... lol. So let me reword this.... Thanks for the meal!!
But yeah, thanks for spending some time to talk about this topic here on your site.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها
5555